Od czerwca roku 2021 obowiązują w naszej diecezji Wytyczne dotyczące ochrony dzieci i młodzieży. Jednym z elementów budowania systemu prewencji jest powołanie w każdej parafii  instytucji kościelnej tzw. osoby pierwszego kontaktu. W przypadku zauważania sygnałów krzywdzenia dziecka w środowisku kościelnym –poza obowiązkami wynikającymi z prawa państwowego – należy powiadomić Delegata Biskupa Pelplińskiego ds. Ochrony Dzieci 
i Młodzieży lub zwrócić się do osoby pierwszego kontaktu.

W naszej parafii jest nią p. Małgorzata Kożuch / kontakt tel. 505 346 702 oraz  e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W najbliższą sobotę,  tj.  18 grudnia  br. zapraszam wszystkich członków wszystkich Róż Różańcowych na spotkanie opłatkowe,  które odbędzie się na plebanii zaraz po Mszy św. o godz. 17.00.

ks. Wiesław - proboszcz parafii

Spowiedź święta Adwentowa w naszej parafii będzie w środę, 15 grudnia  od 16.00  do 18.00 ( z przerwą półgodzinną od godz. 17.00).  Na zakończenie spowiedzi o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza św. Roratnia.

Serdecznie zapraszam.

Ks. Wiesław Herold  -  proboszcz parafii

Nasza parafia w dniach od 22 do 30 listopada o godz. 15.00 podczas adoracji Najświętszego Sakramentu w godzinie Miłosierdzia Bożego  włącza się w ogólnopolską Nowennę do św. Andrzeja Boboli.  Serdecznie zapraszam  - ks. Wiesław Herold.

Nowenna do Św. Andrzeja Boboli [PDF]

Zachęcam do obejrzenia krótkiego filmiku z zaproszeniem do tego wydarzenia.

Link: https://youtu.be/VoCg_bVzFfQ

Serdecznie zapraszamy na koncert

Więcej artykułów…