40. rocznica święceń kapłańskich

księdza proboszcza Wiesława Herolda


W niedzielę 24 maja br. ks. Wiesław Herold -  proboszcz parafii  Opatrzności Bożej w Tucholi - Rudzkim Moście  obchodził jubileusz 40. rocznicy święceń kapłańskich oraz 30. rocznicy posługi w naszej parafii. Z tej okazji w tym dniu odprawił dziękczynną  Mszę św. do Opatrzności Bożej w swojej intencji zamówioną przez Róże Różańcowe działające przy parafii.


PODZIĘKOWANIE


Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy byli obecni i przyczynili się do uświetnienia mojego jubileuszu 40-lecia moich święceń kapłańskich oraz Dziękuję kochanym Parafianom  za okazane dowody życzliwości, modlitwy, za wszelkie życzenia, podarunki oraz ofiary od indywidualnych dobrodziejów.  Nade wszystko dziękuję za piękny ornat ku czci św. Rity oraz albę z pięknym  wykończeniem.  Dziękuję wszystkim delegacjom za przekazane życzenia i podarunki.  Składam podziękowania szafarzom,  lektorom,  katechetce p. Justynie, ministrantom  oraz za oprawę muzyczną i śpiew organistce p.  Jadwidze i naszej scholi  parafialnej „Vox cordis” z p. Marzeną.