Wielki Czwartek  -  ustanowienie Eucharystii i sakramentu Kapłaństwa. Msza  św.  Wieczerzy Pańskiej o godzinie 18.00. Najświętszy Sakrament będziemy adorować w  Ciemnicy do godz. 22.00 . Wznowienie adoracji w piątek  od godz. 9.00.

WIELKI  PIĄTEK - na znak smutku i żałoby nie sprawuje się Eucharystii. O  godz. 18.00  rozpoczniemy adorację Krzyża , za którą można uzyskać odpust zupełny. Adoracja przy Grobie Pańskim do 22.00. Wznowienie adoracji w sobotę  od  godz. 9.00. Zapraszam  wszystkich do adoracji w miarę swoich możliwości.

DROGA  KRZYŻOWA – WSPÓLNA  DLA  WSZYSTKICH  PARAFII  -  godz. 20.30 z ostanie  odprawiona w obronie Św. Jana Pawła II, w obronie naszych najświętszych wartości, przechodząc ulicami naszego miasta. Rozpoczniemy na Placu Wolności przy pomniku Matki Bożej Królowej i przejdziemy do kościoła św. Bartłomieja. Proszę o zabranie świec na Drogę Krzyżową.

Ofiary Wielkiego Piątku z adoracji Krzyża są przeznaczone na utrzymanie Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie. W tym dniu obowiązuje post ścisły.

Od Wielkiego Piątku  zapraszam codziennie o godz. 15.00  na Koronkę do Miłosierdzia Bożego,  którą  rozpoczniemy Nowennę do Miłosierdzia Bożego przed świętem Miłosierdzia Bożego.

WIELKA SOBOTA - WIGILIĘ  PASCHALNĄ w naszym kościele rozpoczniemy o godz. 22.30. Proszę o przyniesienie świec na odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Wigilię Paschalną zakończymy procesją Rezurekcyjną. Sobota  jest dniem adoracji Najświętszego Sakramentu przy Grobie Pańskim. Błogosławieństwo pokarmów o godz. 15.00  i 16.00. RODZINY, które zbierały ofiary do skarbonek z jałmużną wielkopostną dla dzieci osieroconych na Ukrainie mogą przynieść skarbonki do kościoła wraz ze święconka i złożyć je na ołtarzu.