1.Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 zapraszam  do małego kościoła przed obraz  Bożego Miłosierdzia na koronkę do Miłosierdzia Bożego. Dzisiejsza niedziela jest okazją do wdzięczności za Boże miłosierdzie, którego szczególnym wyrazem jest sakrament pokuty i pojednania. Z racji patronalnego święta  CARITAS  przed kościołem trwa zbiórka na cele charytatywne.

2.Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Serdecznie zapraszam dzisiaj i w kolejne dni tygodnia  o godz. 15.00 na koronkę do Miłosierdzia Bożego  do małego kościoła.

3.Jutro w liturgii przypada święto św. Marka, ewangelisty, we wtorek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski, a w piątek święto św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy. W te dni Msze święte według porządku powszedniego.

4.W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00  (karteczki z prośbami można wkładać do skrzynki przy chrzcielnicy w małym kościele przez wszystkie dni tygodnia).

5.W przyszłą niedzielę w łączności ze Mszą świętą o godzinie 11.30 zapraszam na spotkanie dzieci i ich rodziców  przygotowujących  się do I Komunii Świętej.

6.W przyszłą niedzielę rozpoczynamy  się miesiąc maj, a wraz z nim  nabożeństwo majowe,  na ktre zapraszam codziennie  w naszej parafii o godz. 18.00 w połączeniu ze Mszą św. wieczorną.

7.W każdą sobotę zaraz po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 zapraszam na spotkania formacyjne młodzież do Bierzmowania.

8.Biuro parafialne czynne jest  zawsze bezpośrednio po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00  (od wtorku do piątku).

9.Zapraszam do lektury Pielgrzyma,  Małego Pielgrzyma, W Rodzinie  oraz innych czasopism o tematyce misyjnej.

10.Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje rocznice ślub  oraz urodziny i imieniny składam serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.

ks. Wiesław Herold - proboszcz parafii