1.We wrześniu łączymy się z Papieżem w modlitwie:
aby zasoby planety nie były rabowane, ale dzielone w sposób uczciwy i z poszanowaniem.

2.W dzisiejszą niedzielę zapraszam przed pomnik w lesie Rudzkiego Mostu na Mszę św. o godz. 16.00 w intencji tych wszystkich, którzy w tym miejscu zostali zamordowani w sposób bestialski, której będzie przewodniczył Ks. Biskup Arkadiusz Okroj.

3.W przyszłą niedzielę, drugą w miesiącu, zapraszam do modlitwy o szczęśliwą budowę naszego kościoła oraz w intencji wszystkich ofiarodawców i darczyńców. Kolekta z tej niedzieli przeznaczona jest na budowę kościoła.

4.Natomiast za 2 tygodnie kolekta będzie na utrzymanie Seminarium Duchowne w Pelplinie.

5.We wtorek (8 września) przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Jest to dzień modlitw w intencji Kobiet oraz ich misji w Kościele, rodzinach i świecie.

6.W środę zapraszam na Nowennę do M. N. Pomocy o godz.18.00.

7.Trwa II nabór do Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie. Kandydaci są proszeni o zgłoszenie się do 1 października na umówioną wcześniej rozmowę kwalifikacyjną oraz o złożenie w rektoracie seminarium odpowiednich dokumentów. Wszystkie niezbędne informacje można uzyskać u duszpasterzy oraz na seminaryjnej stronie internetowej.

8.Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna przypomina o obowiązku zakrywania ust i nosa w trakcie sprawowania kultu religijnego w kościele oraz na cmentarzu.

9.W przyszłą niedzielę (13 września) wyjątkowo zapraszam na nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00 (zapraszam panów do niesienia figury Fatimskiej).

10.Msze św. w dni powszednie we wtorki i czwartki rano o godz. 9.00; w pozostałe dni wieczorem o godz. 18.00.

11.Bardzo proszę o odbiór  albumów i zdjęć z I Komunii św. po każdej Mszy św. w dni powszednie.

12.Zachęcamy do lektury nowego numeru dwutygodnika „Pielgrzyma”, „Małego Pielgrzyma”, „W Rodinie”, „List naszej pani”,  „Wzrastanie” oraz inne czasopisma o treści misyjnej, jak „Misjonarz” oraz dla dzieci „Mały misjonarz”,  które są wyłożone na kredensie pod chórem.

13.Wszystkim obchodzącym swoje małżeńskie rocznice oraz solenizantom i jubilatom składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.

1.We wrześniu łączymy się z Papieżem w modlitwie:

6.W środę zapraszam na Nowennę do M. N. Pomocy o godz.18.00.