1.Trwa czerwiec, miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszam  na nabożeństwa czerwcowe, które będziemy odprawiać w łączności z wieczorną Mszą św. o godz. 18.00.

2.W dzisiejszą 2 niedzielę miesiąca serdecznie dziękuję za wspólną modlitwę do Miłosierdzia Bożego o szczęśliwe wykańczanie budowy naszego kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę inwestycyjną na kościół.

3.Za tydzień zapraszam do modlitwy w intencji naszego Seminarium Duchownego w Pelplinie. Również kolekta za tydzień będzie na remont Seminarium.

4.W środę przypada wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego.

5.W czwartek, na zakończenie oktawy Bożego Ciała odbędzie się błogosławieństwo wianków.

6.W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W piątek odbędzie się również procesja eucharystyczna po wieczornej Mszy świętej. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych. W sobotę przypada wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

7.Serdeczne podziękowanie składam wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie naszej świątyni do Uroczystości Bożego Ciała.

8.Spotkanie dla dzieci rodziców dzieci komunijnych, które  będą przyjęte do IKomunii św. 21 czerwca, odbędzie się w przyszły wtorek i środę  o godz. 16.00.

9.Za tydzień w niedzielę 21 czerwca zapraszam na przyjęcie dzieci do I Komunii św. o godz. 10.30. Z tej racji nie będzie o godz. 11.30. Dla tych co nie będą na Mszy I Komunii św. Msza św. rano o godz. 8.00.

10.W związku z nowymi przepisami Biskup Pelpliński Ryszard Kasyna z dniem 6 czerwca 2020 r. odwołał dyspensę ogólną od obowiązku uczestnictwa   w niedzielnych Mszach Świętych. Utrzymuje tę dyspensę dla osób w podeszłym wieku, osób z objawami infekcji oraz osób, które czują obawę przed zarażeniem korona wirusem.

11. Przy wyjściu z kościołem można nabyć nowy numer „Pielgrzyma”, „Małego Pielgrzyma”,  „W Rodzinie” i inne czasopisma misyjne.

12. Wszystkim ,  którzy  obchodzą  w tym  tygodniu urodziny,  imieniny, rocznice rodzinne oraz  jubileusze  małżeńskie składam  życzenia wielu  łask  Bożych, zdrowia,  oraz  wszelkiej  pomyślności  - szczęść  Boże.