1. We wrześniu  łączymy się z Papieżem w modlitwie: Aby młodzież na kontynencie afrykańskim miała dostęp do edukacji i pracy we własnej ojczyźnie.

2. Dzisiaj, w drugą niedzielę  miesiąca, pragnę serdecznie podziękować za wspólną modlitwę do miłosierdzia Bożego za przyczyną św. Faustyny Kowalskiej o szczęśliwą budowę kościoła oraz w intencji wszystkich  ofiarodawców i darczyńców. Wyrażam też za serdeczne Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę inwestycyjną na budowę kościoła, jak również za wszelkie ofiary składane indywidualnie czy na konto parafialne.

3. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.

4. W środę (12 września) zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
o godz. 18.00

5. W czwartek, 13 września , zapraszam na nabożeństwo Fatimskie z procesja światła o godz. 21.00 (proszę o zabranie świec).

6. W piątek (14 września) przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Z racji odpustu w Cekcynie nie będzie Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

7. W sobotę (15 września) zapraszam obowiązkowo młodzież, która złożyła deklaracje do Bierzmowania w tym roku katechetycznym, na Msze św. o godz. 18.00 , a po Mszy św. na spotkanie organizacyjne.

8. W najbliższą niedzielę (16 września) na Mszę św. o godz. 11.30 zapraszam rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii św. Po Mszy św. krótkie spotkanie oraz podanie terminu uroczystości Pierwszej Komunii Świętej.

9. Zachęcam do lektury nowego numeru Pielgrzyma, Małego Pielgrzyma oraz innych czasopisma o treści misyjnej. Dzisiaj także specjalny numer Pielgrzyma z płytą i śpiewnikiem z pieśniami do Matki Boskiej Piaseckiej.

10. Wszystkim tym, którzy w bieżącym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, oraz wszelkie jubileusze i rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, wielu łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności. „Szczęść Boże”.

Aktualny biuletyn parafialny do pobrania (PDF)

W środę (12 września) zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
o godz. 18.00