1. W kwietniu łączymy się z Papieżem w modlitwie: Aby rolnicy indywidualni otrzymywali należyte wynagrodzenie  za swoją cenną pracę.

2. Dzisiaj przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz pomocy humanitarnej dla Ukrainy.

3. W poniedziałek, 25 kwietnia wspominamy św. Marka Ewangelistę. Tego dnia przypada IV rocz. śmierci ks. Bpa Jana Bernarda Szlagi.

4. W środę zapraszam na nowennę do M. N. Pomocy o godz. 18.00.

5. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej zapraszam obowiązkowo we wszystkie piątki na godz. 16.00 do kościoła.

6. Kandydatów do bierzmowania zapraszam do kościoła w każdą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.30.

7. Zapraszam na pieszą Pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej we Wielu w dniach 6-7 maja (piątek, sobota). Szczegółowy jej  program  zamieszczony jest w gablotce przed kościołem. Chętnych proszę o pilne zapisy w biurze parafialnym lub bezpośrednio przy parafii Bożego Ciała.

8. Młodzież chętną na wyjazd na Lednicę 4 czerwca br. zapraszam do zapisania się w biurze parafialnym lub bezpośrednio przy parafii Bożego Ciała do 27 maja br. Koszt pełnego pakietu wraz z przejazdem 45zł.

9. Chętnych na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa w dniach od 28-31 lipca br. proszę o zgłaszanie się  wraz z wpłatą do dnia 7 maja, w biurze parafialnym przy parafii Bożego Ciała. Koszt pełnego pakietu pielgrzyma, wraz z kosztem przejazdu wynosi 460zł.

10. W pierwszą sobotę maja,  tj.  7 maja br. zapraszam wszystkich do dużego kościoła na Mszę św. Jubileuszową  o godz. 16.00 w V rocznicę istnienia  Tucholskiego Chóru Gospel AVE oraz uroczysty koncert w wykonaniu Chóru Gospel AVE.

11. Przed kościołem można nabyć u ministrantów nowego Pielgrzyma oraz inne czasopisma, do których nabycia serdecznie  zapraszam.

12. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności