1. W kwietniu łączymy się z Papieżem w modlitwie: Aby rolnicy indywidualni otrzymywali należyte wynagrodzenie  za swoją cenną pracę.

2. Dzisiejszą niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Są to dni modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do instytutów świeckich.

3. Dzisiejszą niedzielą łączymy się również z Ukrainą, która potrzebuje nie tylko wsparcia modlitwą, ale również i naszą ofiarą. Dlatego po Mszy św. można złożyć ofiarę, którą pragniemy jako dar naszego serca przekazać ks. Janowi Wójcikowi (proboszczowi z parafii św. Anny i Mikołaja w Rohatynie na Ukrainie), którego dzisiaj gościmy w naszej parafii.

4. W środę nowenna do M. N. Pomocy o godz. 18.00.

5. W najbliższy piątek zapraszam  młodzież do Sakramentu Bierzmowania na Mszę św. o godz. 18.00.

6. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej zapraszam obowiązkowo we wszystkie piątki na godz. 16.00 do kościoła.

7. W sobotę przypada  uroczystość ku czci św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. Tego dnia przypadają również imieniny papieża Franciszka.

8. Parafia Bożego Ciała  organizuje Pieszą Pielgrzymkę do Wiela w dniach 6-7 maja (piątek, sobota). Szczegółowy program wywieszony jest w gablotce przed kościołem. Chętnych prosimy o zapisy w biurze parafialnym lub przy parafii Bożego Ciała.

9. Młodzież,  która pragnie wyjechać  na Lednicę, 4 czerwca br. proszę o zapisywanie się  w biurze parafialnym do 27 maja.. Koszt pełnego pakietu wraz z przejazdem 45zł.

10. Natomiast na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa w dniach od 28-31 lipca br. proszę o zgłoszenia  w biurze parafialnym  do dnia 7 maja. .Koszt pełnego pakietu pielgrzyma, wraz z kosztem przejazdu wynosi 460zł.

11. Pragnę serdecznie podziękować za wspólną modlitwę do miłosierdzia Bożego w intencji szczęśliwej budowy kościoła oraz  w intencji wszystkich ofiarodawców i darczyńców budowy kościoła. Dziękuję też za złożoną ofiarę 3450 zł  budowę kościoła.

12. Zapraszam do czytania prasy katolickiej: "Pielgrzyma",  Małego Pielgrzyma”, „Radio Maryja”,  „Wzrastania” , „Naszej Pani” i innych czasopism religijnych,  które można kupić u ministrantów przed kościołem.

13. Wszystkim tym, którzy w bieżącym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, oraz wszelkie jubileusze i rocznice, składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, wielu łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności - „Szczęść Boże”.