1. W kwietniu łączymy się z Papieżem w modlitwie: Aby prześladowani chrześcijanie odczuwali pocieszającą obecność zmartwychwstałego Pana i solidarność całego Kościoła.

2. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Biblijną,  którą rozpoczynamy obchody VII Ogólnopolskigo Tygodnia Biblijnego. Celem Tygodnia Biblijnego, jest świętowanie obecności Pisma Świętego we wspólnocie parafialnej i wzbudzanie większego zainteresowania jego lekturą.

3. We wtorek (21 kwietnia) przypada trzecia rocznica święceń biskupich Biskupa Pomocniczego Wiesława Śmigla. Ogarnijmy modlitwą Księdza Biskupa wypraszając Boże błogosławieństwo w posłudze biskupiej na każdy dzień.

4. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, którą odprawimy po Mszy św. o godz.  18,oo.

5. W czwartek, 23 kwietnia, przypada uroczystość św. Wojciecha Bpa i męczennika, a zarazem głównego patrona Polski. Tego dnia uroczystość odpustowa w kościele filialnym w Kiełpinie o godz. 18,oo. ( Z tej racji w naszym kościele Msza św. będzie wyjątkowo o godz. 16,30 ).

6. Pragnę serdecznie podziękować za wspólną modlitwę do miłosierdzia Bożego w intencji szczęśliwej budowy kościoła oraz  w intencji wszystkich ofiarodawców i darczyńców budowy kościoła. Dziękuję też serdecznie za kolektę na budowę kościoła (zebraliśmy 3.350 zł).

7. Zapraszam do czytania katolickiej prasy: "Pielgrzyma",  Małego Pielgrzyma”, „Radio Maryja”,  „Wzrastania” , „Naszej Pani” i innych czasopism religijnych,  które można kupić u ministrantów przed kościołem.

8. Wszystkim tym, którzy w bieżącym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, oraz wszelkie jubileusze i rocznice, składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, wielu łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności - „Szczęść Boże”.