1. W lutym łączymy się z Papieżem w modlitwie: Aby małżonkowie, którzy się rozeszli, znaleźli zrozumienie i wsparcie we wspólnocie chrześcijańskiej.

2. Zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie. Pragnę serdecznie podziękować za serdeczne przyjęcie nas w swoich domach oraz za złożone ofiary, które w tym roku (jak już zapowiadałem) zostały przeznaczone w całości na budowę naszego kościoła.

3. Jutro obchodzić będziemy w kościele święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane także świętem Matki Bożej Gromnicznej, a zarazem Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Z tej racji zapraszam wszystkich z gromnicami na Mszę św. o godz. 17,oo , a nade wszystko dzieci, które przygotowują się w tym roku do I Komunii św., których świece zostaną też poświęcone.. Ofiara  ze Mszy św. będzie przeznaczona na potrzeby klasztorów klauzurowych, których mieszkańcy ustawicznie modlą się w intencjach Kościoła i świata a więc także i za nas.

4. Również jutro zapraszam na Koncert kolęd w wykonaniu naszej scholii „ANIOLKI” podczas Mszy św. o godz. 17,oo.

5. Po Mszy św. zapraszamy chętnych chłopców, którzy chcieliby zasilić szeregi ministrantów.

6. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17,oo.

7. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. 8. Spowiedź święta w pierwszy piątek przede Mszą od godz. 16.30.

9. horych z miesięczną posługą sakramentalną odwiedzę w sobotę 7 lutego.

10. W czwartek Mszą św. o godz. 17,oo wznawiamy spotkania młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.

11. W tym tygodniu przypadają wspomnienia:

3 II – św. Błażej, biskup Sebasty w Armenii i męczennik z IV wieku (wspomnienie obowiązkowe);

5 II – św. Agata, dziewica i męczennica z czasów cesarza Decjusza (wspomnienie obowiązkowe);

6 II – święci męczennicy japońscy Paweł Miki i Towarzysze z XVI wieku (wspomnienie obowiązkowe

12. Zapraszam do nabywania prasy katolickiej u ministrantów przed kościołem. Polecam nowy numer Pielgrzyma oraz inne czasopisma misyjne i młodzieżowe.

13. Wszystkim tym, którzy w bieżącym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, oraz wszelkie jubileusze i rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, wielu łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności -„Szczęść Boże”.