1. W listopadzie łączymy się z Papieżem w modlitwie: Aby osoby, które cierpią z powodu samotności, zaznały bliskości Boga i wsparcia ze strony braci.

2. Dzisiaj Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. jak w niedzielę oraz po południu o godz. 17,oo. Msza św. zbiorowa w intencjach składanych na karteczkach. Natomiast zdrowaśki jednorazowe będą odczytywane w oktawie przez najbliższy tydzień. „Zdrowaśki” jednorazowe z wyszczególnieniem naszych bliskich zmarłych można składać cały czas do skrzynki przy chrzcielnicy. „Zdrowaśki” roczne przyjmowane są w biurze parafialnym. Kartki, na których możemy wypisać naszych bliskich zmarłych, są wyłożone również przy chrzcielnicy.

3. Do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za zmarłych.
Warunki uzyskania odpustu: to:  Komunia św., nawiedzenie cmentarza oraz modlitwa w intencji tych, którzy odeszli do wieczności.

4. Młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania uczestniczy we Mszy św. w czwartki o godz. 17,oo. (po Mszy nauki przygotowawcze).

5. W tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne:

pierwszy czwartek miesiąca – modlić się będziemy w intencji powołań do kapłaństwa i życia zakonnego oraz umocnienie w zrodzonych powołaniach

pierwszy piątek miesiąca – nasze modlitwy i Komunię świętą ofiarujmy jako wynagrodzenie za grzechy nasze  i całego świata. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej od godz.16,3o

pierwsza sobota miesiąca - módlmy się za przyczyną serca Niepokalanej w intencji rodzin naszej parafii,  a nade wszystko  za te rodziny,  które potrzebują  szczególnego wsparcia i pocieszenia.

6. Chorych i ludzi starszych z posługą sakramentalną z naszej parafii odwiedzę w piątek 7 listopada w godzinach od 10 do 14.

7. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchownego. Tego dnia przypada również Dzień Modlitwy i Solidarności z Kościołem prześladowanym.

8. W Biurze Parafialnym można zamawiać intencje mszalne na ten rok, bo są jeszcze wolne intencje, a także rezerwować intencje na rok 2015.

9. U ministrantów przed kościołem można zakupić czasopisma religijne, jak „Pielgrzym”,  „Radio Maryja”, „W rodzinie” oraz inne czasopisma  o treści misyjnej.

10. Wszystkim tym, którzy w bieżącym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, oraz wszelkie jubileusze i rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, wielu łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności - „Szczęść Boże”.