1.Uroczystą Mszą św. w nocy - Pasterkę - o godz. 24,oo   powitaliśmy w naszych sercach  Nowonarodzonego  Jezusa  -  Zbawiciela  świata.
2.W I dzień Świąt Narodzenia Pańskiego Msze św. będą o godz. 10,oo  i  11,3o  (nie będzie Mszy św. o godz. 8,oo)
3.W II dzień Świąt – w święto św. Szczepana, pierwszego męczennika,  Msze św. będą sprawowane o godz. 8,oo  ;  10,oo  i  11,3o.   W tym dniu  ofiary składane są na  szkolnictwo katolickie. Przed kościołem zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
4.W przyszłą niedzielę obchodzimy  Uroczystość  Świętej Rodziny –  Jezusa, Maryi i Józefa.
5.W ostatni dzień roku kalendarzowego, tzw. Sylwester,  zapraszam na nabożeństwo dziękczynne połączone  z  Mszą św.  o godz. 16,oo.
6.Od Świąt Bożego Narodzenia  Msze św. będą odprawiane o godz. 17,oo, tj. wg czasu zimowego.
7.Odwiedziny duszpasterskie, czyli kolędę rozpoczniemy po Nowym Roku.
8.Wszystkim tym, którzy w bieżącym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, oraz wszelkie jubileusze i rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, wielu łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności -„Szczęść Boże”
9.Na radosne dni Świąt Bożego Narodzenia pragnę złożyć serdeczne życzenia wszystkim Gościom  oraz  Parafianom

Z  okazji   Świąt  Bożego  Narodzenia
składam  wszystkim  parafianom
oraz  obecnym  wśród  nas  gościom
najserdeczniejsze  życzenia
obfitych   łask  Bożej  Dzieciny.
Niech  Ono podniesie  swoją rękę,
i  błogosławi  nam,
i  naszym  bliskim  na  wszystkie dni
Nowego   Roku  2014 r.