1.Na roraty od poniedziałku do piątką zapraszam wszystkich parafian (dzieci,  młodzież i dorosłych) godzinę później, a więc o godz. 18,oo,  ponieważ od przyszłego tygodnia rozpoczynamy pomoc w słuchaniu spowiedzi w parafiach naszego dekanatu. Msze święte wieczorne i nabożeństwa od tego tygodnia,  aż do Bożego Narodzenia będą wieczorem o godz. 18,oo.
2.Również biuro parafialne będzie czynne codziennie tylko po Mszy świętej.
3.Spowiedź  adwentowa w naszej parafii z udziałem kapłanów  dekanatu odbędzie się w piątek, tj. 14  grudnia   od godz. 16,oo.  do  godz.. 18,oo (z przerwą od godz. 17,oo.  do  17,3o).
4.W Biurze Parafialnym można zaopatrywać się w opłatek wigilijny oraz za-mawiać intencje mszalne na rok 2013 r. Są jeszcze wolne intencje na najbliż-sze dni tego roku.
5.W dzisiejszą niedzielę na prośbę Episkopatu Polski przed kościołami w całym kraju odbywa się zbiórka do puszek na POMOC KOŚCIOŁOWI  NA  WSCHODZIE.
6.Ponieważ zakończył się już miesiąc naszej szczególnej pamięci za duszę zmar-łych,  dlatego zapraszam jeszcze te rodziny, które  nie odnowiły zdrowasiek rocznych o wznowienie do nowej księgi na rok 2013.
7.Dzisiaj  2 niedziela miesiąca.  Z tej racji zapraszam do wspólnej modlitwy w intencji  budowy kościoła oraz w intencji wszystkich ofiarodawców. Z serca dziękuję wszystkim rodzinom,  które w minionym tygodniu dołożyły swoją belkę na dach kościoła składając na ten cel ofiarę w biurze parafialnym  lub dokonali wpłaty na konto parafialne z dopiskiem „na cele kultu religijnego”.
8.Przed kościołem można nabyć nowy numer „Pielgrzyma” i wznowiony mie-sięcznik „W rodzinie” oraz  inne czasopisma religijne o tematyce misyjnej i młodzieżowej oraz  Kalendarze na Nowy Rok 2013.  Są też  świece wigilijne,  które można nabyć u ministrantów  przed kościołem.
9.Wszystkim tym, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, oraz wszelkie jubileusze i rocznice, składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, wielu łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności -„Szczęść Boże”.