1.Zapraszamy na czerwcowe nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa każdego dnia o godz. 18.00 w łączności z wieczorną Eucharystią. Wyjątkowo w poniedziałek i wtorek zapraszam na nabożeństwo czerwcowe o godz. 18.00, a w czwartek o godz. 9.30 ze Msza św. w dużym kościele z myślą o uczestnikach naszego Domu Dziennego Pobytu.

2.W tym tygodniu dobiega końca rok szkolny i zaczynają się wakacje. Dzieciom, młodzieży i wszystkim dorosłym życzymy dobrego odpoczynku. Na dziękczynną Mszę Świętą zapraszam w niedzielę 23 czerwca o godzinie 11.30; Zaproszenie kieruję nie tylko do dzieci i młodzieży, ale również do nauczycieli i rodziców. Zakończmy z czystym sercem mijający rok i wejdźmy z radością w czas odpoczynku i wakacji.

3.W sobotę 22 czerwca zapraszam na nabożeństwo ku czci św. Rity w połączeniu ze Mszą św. wieczorną o godz. 18.00.

4.Podobnie jak było to przy Dniu Matki, również z okazji Dnia Ojca chcemy wspólnie pomodlić się w intencji wszystkich Ojców naszej parafii. Zatem zapraszamy tatusiów, w przyszłą niedzielę, 23 czerwca, na Mszę świętą o godzinie 11.30.

5.Trwa peregrynacja ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy po naszej parafii. Dziękujemy za pomoc w organizacji peregrynacji przez sąsiedzkie umawianie się i ustalanie terminów.

6.W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18,oo.  w łączności z nabożeństwem czerwcowym.

7.W tym tygodniu przypadają wspomnienia:

poniedziałek, 17 czerwca – św. Brat Albert Chmielowski, który posługiwał najuboższym i spychanym na margines życia .

piątek, 21 czerwca – św. Alojzy Gonzaga, który okazał gorliwość w spełnianiu zakonnych praktyk i pielęgnowaniu chorych

8.W poprzednią niedzielę kolekta na cele inwestycyjne łącznie z przelewami bankowymi wyniosła 3087 zł i 6 euro. Wkrótce zostaną zainstalowane nowe witraże w głównej nawie. „Bóg Zapłać” za ofiary składane na tacę lub na konto parafialne oraz rodzinne w ostatnim tygodniu miesiąca.

9.Zachęcam do lektury dwumiesięcznika „Pielgrzyma” i „W rodzinie”.

10.Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu swoje osobiste święta, nade wszystko imieniny i urodziny, składam najlepsze życzenia.

1. Zapraszamy na czerwcowe nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa każdego dnia o godz. 18.00 w łączności z wieczorną Eucharystią. Wyjątkowo w poniedziałek i wtorek zapraszam na nabożeństwo czerwcowe o godz. 18.00, a w czwartek o godz. 9.30 ze Msza św. w dużym kościele z myślą o uczestnikach naszego Domu Dziennego Pobytu.

2. W tym tygodniu dobiega końca rok szkolny i zaczynają się wakacje. Dzieciom, młodzieży i wszystkim dorosłym życzymy dobrego odpoczynku. Na dziękczynną Mszę Świętą zapraszam w niedzielę 23 czerwca o godzinie 11.30; Zaproszenie kieruję nie tylko do dzieci i młodzieży, ale również do nauczycieli i rodziców. Zakończmy z czystym sercem mijający rok i wejdźmy z radością w czas odpoczynku i wakacji.

3. W sobotę 22 czerwca zapraszam na nabożeństwo ku czci św. Rity w połączeniu ze Mszą św. wieczorną o godz. 18.00.

4. Podobnie jak było to przy Dniu Matki, również z okazji Dnia Ojca chcemy wspólnie pomodlić się w intencji wszystkich Ojców naszej parafii. Zatem zapraszamy tatusiów, w przyszłą niedzielę, 23 czerwca, na Mszę świętą o godzinie 11.30.

5. Trwa peregrynacja ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy po naszej parafii. Dziękujemy za pomoc w organizacji peregrynacji przez sąsiedzkie umawianie się i ustalanie terminów.

6. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18,oo.  w łączności z nabożeństwem czerwcowym.

7. W tym tygodniu przypadają wspomnienia:

8. W poprzednią niedzielę kolekta na cele inwestycyjne łącznie z przelewami bankowymi wyniosła 3087 zł i 6 euro. Wkrótce zostaną zainstalowane nowe witraże w głównej nawie. „Bóg Zapłać” za ofiary składane na tacę lub na konto parafialne oraz rodzinne w ostatnim tygodniu miesiąca.

9. Zachęcam do lektury dwumiesięcznika „Pielgrzyma” i „W rodzinie”.

10. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu swoje osobiste święta, nade wszystko imieniny i urodziny, składam najlepsze życzenia.