Wszystkim parafianom i gościom, którzy przybyli do naszej świątyni  pragnę złożyć z głębi serca płynące życzenia:

Bóg kocha każdego z nas. Bardzo pragnie zamieszkać mocą Bożej Dzieciny w sercu każdego z nas.

Jesteście dla Niego Ważni i Ukochani. Ta właśnie świadomość niech jeszcze bardziej otwiera Was na Jego zaproszenie do bliskości.

Niech to przebywanie w Jego obecności dodaje sił do codziennych zmagań,  które wnoszą wojny na wschodzie i Ziemi  Świętej

Niech  Miłość Bożej Dzieciny umacnia Waszą codzienną nadzieję na lepsze jutro w jak najszybszym zakończeniu tak trudnych czasów. Niech Nowonarodzony dotyka swoją miłością wszystkich starszych i chorych.

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim Gościom  i Wam Drodzy Parafianie.

Boże  Narodzenie  -  Tuchola (Rudzki Most) 2023

Ks. Wiesław Herold – proboszcz parafii