1.We wtorek, 1 listopada przypada  uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w porządku niedzielnym, tj o godz. 8.00,   10.00  oraz Msza św. o godz. 11.30,  która będzie odprawiona w intencji wszystkich zmarłych spoczywających na Cmentarzu Komunalnym u nas w Rudzkim Moście, po której wyruszy procesja na cmentarz komunalny,  gdzie odbędzie się nabożeństwo za zmarłych spoczywających na cmentarzu z liturgią słowa Bożego.

2.W środę, 2 listopada, wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msza św. wspólna za zmarłych,  będzie odprawiona o godz. 17.00.  Druga Msza św. o godz. 16.00  będzie w intencji  + ks. kanonika Kazimierza Janiszewskiego oraz  +  ks. prałata Jana Lichosyta.

3.Młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania zapraszam w śeodę  -  2  listopada,  na Mszę św. o godz. 17.00 (po Mszy przejdziemy na cmentarz).

4.W każdą środę w naszej parafii od godz. 20.15  do  21.00 jest adoracja Najświętszego  Sakramentu  z okazją do spowiedzi św.

5.W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

• pierwszy czwartek miesiąca dzień modlitw o nowe powołania  kapłańskie,  misyjne oraz zakonne – sióstr i braci zakonnych.
  • pierwszy piątek miesiąca  to dzień wynagrodzenia za grzechy nasze i całego świata
  • w pierwszy piątek odwiedzę chorych z posługą sakramentalną od godz. 10 tej  do 14 tej

• w pierwszą sobotę miesiąca modlić się będziemy do Serca Niepokalanej w intencji rodzin naszej parafii na Mszy św. p godz. 17.00. W tym dniu zapraszam  na „Promienie Miłosierdzia” o godz. 15.00 na  cmentarz parafialny w Tucholi - modlić się będziemy w intencji zmarłych.

6.Na stoliku pod chórem są wyłożone kartki na tzw. wypominki jednorazowe   oraz  na Mszę zbiorową za zmarłych. Wypisane kartki wraz z ofiarą proszę  wkładać do skrzynki ustawionej przy chrzcielnicy w małym  kościele.

7.ZDROWAŚKI  ROCZNE można odnawiać i zamawiać w Biurze Parafialnym.

8.W związku z przejściem na czas zimowy Msze św. i nabożeństwa będą o godz. 17,oo. Biuro parafialne jest czynne bez zmian w dni powszednie od wtorku do piątku  zawsze po Mszy św.

9.Zachęcam do lektury dwutygodnika „Pielgrzyma” oraz „W Rodzinie” i innych czasopism misyjnych. W  biurze parafialnym można nabywać kalendarze na rok 2023 .

10.Wszystkim tym, którzy w bieżącym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, oraz wszelkie jubileusze składam  serdeczne życzenia: zdrowia oraz wiele łask Bożych . „Szczęść Boże”.