UROCZYSTOŚĆ  PIERWSZEJ  KOMUNII  ŚWIĘTEJ

W niedzielę 26 maja w Uroczystość Trójcy Świętej,  a zarazem w Dzień Matki w naszej parafii dzieci zostaną przyjęte do Uroczystej I Komunii Św. na Mszy świętej o godz. 10.00. Z tej racji nie będzie Mszy św. o godz. 11.30.

W dzień Komunii św. zapraszam po południu na  nabożeństwo Misyjne z majowym o godz. 16.00  wszystkie dzieci Komunijne wraz z  rodzinami oraz  gośćmi,  a nade wszystko wszystkie MAMY  z racji ich święta. Nabożeństwo misyjne oraz majowe będzie w intencjach dzici,  które przyjęły  I  Komunię Święta,  za dzieci na misjach oraz nasze kochane MAMY z racji ich święta.

Dzieci Komunijne wraz z rodzicami zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00  przez cały Biały Tydzień,  a w czwartek - Boże Ciało wyjątkowo na Mszę św. z procesją na  godzinę  10.00.