W dzisiejszą niedzielę 3 grudnia rozpoczynamy się w Kościele nowy rok liturgiczny, a tym samym kolejny adwent przygotowujący nas do powtórnego przyjścia Jezusa oraz do obchodu świąt Narodzenia Pańskiego pod hasłem: „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła”. Od poniedziałku do piątku będą odprawiane Msze św. roratnie o godz. 17.00, na które nade wszystko zapraszam wszystko dzieci przygotowujące się do I Komunii św. z klasy 0 do III oraz młodzież  do bierzmowania. Dzieci, do klas trzecich szkoły podstawowej włącznie, uczestniczą w roratach z lampionami w każdy poniedziałek i wtorek , natomiast młodzież do Bierzmowania 2 razy w tygodniu z zapisem w indeksach po Mszy św

1. W dzisiejszą niedzielę 3 grudnia rozpoczynamy się w Kościele nowy rok liturgiczny, a tym samym kolejny adwent przygotowujący nas do powtórnego przyjścia Jezusa oraz do obchodu świąt Narodzenia Pańskiego pod hasłem: „Wierzę w Kościół Chrystusowy”. Od poniedziałku do piątku będą odprawiane Msze św. roratnie o godz. 17.00, na które nade wszystko zapraszam wszystko dzieci przygotowujące się do I Komunii św. z klasy 0 do III oraz młodzież  do bierzmowania. Dzieci, do klas trzecich szkoły podstawowej włącznie, uczestniczą w roratach z lampionami w każdy poniedziałek i wtorek , natomiast młodzież do Bierzmowania 2 razy w tygodniu z zapisem w indeksach po Mszy św..