Bóg kocha Was i tak bardzo pragnie nieustannie składać w Waszym sercu doświadczenie tego poczucia – Jesteście dla Niego Ważni i Ukochani. Ta właśnie świadomość niech jeszcze bardziej otwiera Was na Jego zaproszenie do bliskości. Niech to przebywanie w Jego obecności dodaje sił do codziennych zmagań,  które wniosła w nasze życie pandemia koronawirusa.

Niech  Miłość Bożej Dzieciny umacnia Waszą codzienną nadzieję na lepsze jutro w jak najszybszym zakończeniu tak trudnych czasów. Niech Pan Jezus dotyka swoją miłością wszystkich starszych i chorych.  Niech Błogosławi dzieciom i młodzieży.
Wszystkich  Parafian  oraz przybyłych Gości, jak i wasze  intencje polecam Bogu w  kapłańskiej modlitwie, a zarazem proszę o modlitwę za mnie ponieważ obecny stan zdrowia nie pozwala na odprawienie Mszy świętej jeszcze na najbliższe 2 tygodnie.

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim Gościom  i Wam Drodzy Parafianie.

Ks. Wiesław Herold – proboszcz parafii

Tuchola, Boże Narodzenie 2020 roku