KATECHEZA PRZEDMAŁŻEŃSKA

Obok Kursów przedmałżeńskich, które są prowadzone w dekanatach dostępne są w naszej diecezji dwie formy przygotowania trwające od piątku wieczorem do niedzielnego popołudnia:

Weekendy dla narzeczonych
oraz
Rekolekcje dla narzeczonych.

WEEKEND DLA NARZECZONYCH z lekcją tańca - bez noclegów

Weekend dla narzeczonych to autorski program przygotowania do sakramentu małżeństwa prowadzony przez Zespół "DOBRY POCZĄTEK" powołany przez ks. Biskupa Diecezjalnego. Katechezę będącą raczej świadectwem życia niż wykładem, prowadzą pary małżeńskie i księża. Organizatorzy nie zapewniają noclegów.

Terminy:

PELPLIN - 15-17 lipca 2016

 

ZAPISY: www.ewangelizacjapelplin.pl
Zapisy są możliwe kiedy na stronie www.ewangelizacjapelplin.pl pojawił się formularz zgłoszeniowy dotyczący określonego terminu, czyli od około dwóch miesięcy przed planowanym Weekendem. Zapisy kończą się zapełnieniem ograniczonej liczby uczestników - wtedy znika na stronie formularz zgłoszeniowy.


Relacja z kolejnych "Weekendów dla narzeczonych"

na stronie głównej po prawej WEEKENDY DLA NARZECZONYCH

 


Więcej...

REKOLEKCJE DLA NARZECZONYCH - z noclegami

Rekolekcje są prowadzone przez znane w całej Polsce "Spotkania Małżeńskie" (więcej). Ta forma przygotowania do sakramentu małżeństwa to zamknięte rekolekcje weekendowe z noclegami i posiłkami. Program prowadzą pary małżeńskie i księża.

Rekolekcje odbywają się w Collegium Marianum w Pelplinie.

Najbliższe terminy:

Zgłoszenia przyjmują od poniedziałku do piątku w godz. 17.00-20.00:
Iwona i Krzysztof Dolewa
tel: 58 683 80 01
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.