1. Błogosławiona radość pustego grobu staje się dzisiaj naszym udziałem. Przez okres Wielkiego Postu, rekolekcje, udział w nabożeństwach pasyjnych i sakrament pokuty przygotowaliśmy serca na spotkanie ze Zmartwychwstałym. Niech Chrystusowe zwycięstwo nad grzechem i śmiercią napełni nasze serca nową nadzieją. Wielkanocna radość niech zagości w naszych domach, pośród krewnych, przyjaciół i znajomych. Niech umacnia zwłaszcza dotkniętych cierpieniem, chorobą, wszelką ludzką krzywdą i zranionych grzechem.
  2. Składam serdeczne Bóg zapłać za kwiaty złożone do Grobu Pańskiego, a także za pomoc przy dekorowaniu Grobu Pańskiego. Dziękuję wszystkim,  którzy pomagali w sprzątaniu  i przygotowaniu kościoła na święta Wielkanocne oraz  za przygotowanie liturgii  Triduum  Paschalnego.
  3. Dzisiaj Msze św. o godz. 10.oo oraz 11.30  (nie będzie Mszy  św. o godz. 8.00).
  4. 4. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocy. Msze św. o godz. 8.00 ;  10.00;  11.30 . W tym dniu  modlimy się w intencji wszystkich szkół i uczelni katolickich., a nade wszystko  za  KUL  (przed  kościołami zbiórka na Katolicki Uniwersytet  Lubelski).
  5. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
  6. 6. Za tydzień przypada II Niedziela Wielkanocna,  która obchodzona jest w Kościele jako Niedziela Miłosierdzia  Bożego.  Przez cały tydzień zapraszam na Nowennę do Miłosierdzia Bożego,  którą odmawiamy wspólnie z Koronką do Miłosierdzia Bożego godz. 15.00,  która jest bezpośrednio transmitowana na naszej stronie parafialnej.
  7. 7. Również za tydzień  - z racji dzisiejszego święta Wielkanocnego w 2 niedzielę miesiąca – zapraszam do modlitwy o szczęśliwe wykańczanie budowy naszego kościoła za przyczyną Bożego Miłosierdzia.
  8. Przyszła niedziela ze względu na swoją wymowę jest patronalnym dniem Caritas. Tego dnia zbierać będziemy ofiary do puszek z przeznaczeniem  na dzieło miłosierdzia.
  9. Zapraszam do czytania  pism katolickich takich jak „Pielgrzym”, czy „W rodzinie”, które są wyłożone na stoliku pod chórem.

10.  Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu  jubileusze  ślubne, urodziny i imieniny składam serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.

Wszystkim Parafianom życzę,
aby Zmartwychwstały Chrystus
napełnił serca Wasze pokojem i miłością,
niech podwoi siły w pokonywaniu
życiowych trudności, wzmocni wiarę
w ludzi, obudzi radość do życia
i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.
Spokojnych pełnych zadumy
Świąt Zmartwychwstania Pańskiego