1.W lutym łączymy się z Papieżem w modlitwie: w intencji zakonnic i innych kobiet konsekrowanych, dziękując im za ich misję i odwagę, aby nadal odkrywały nowe odpowiedzi w obliczu wyzwań naszych czasów.

2.We wtorek przypada 22 dzień miesiąca,  który w naszej parafii  poświęcony jest św. Ricie. Zapraszam na nabożeństwo ku czci św. Rity po Mszy św. o godz. 17.00,  które rozpoczniemy poświęceniem róż św. Rity, a następnie zaniesiemy nasze wspólne modlitwy za Jej wstawiennictwem w naszych intencjach i zakończymy błogosławieństwem lourdzkim.

3.Również we wtorek 22 lutego przypada święto Katedry św. Piotra.

4.W środę jak zawsze zapraszam po Mszy Św.  o godz. 17.00 na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5.W przyszłą niedzielę, 27 lutego – w ostatnią niedzielę lutego rozpocznie się 55. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Modlitewną pamięcią ogarnijmy wszystkich uzależnionych od alkoholu i ich najbliższych, wypraszając im wolność od nałogu.

6.Wszystkim tym, którzy w bieżącym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, oraz wszelkie jubileusze i rocznice, składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, wielu łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności . „Szczęść Boże”.

7.Zachęcamy doza kupienia  nowego numeru Pielgrzyma  i  W rodzinie. Starsze numery można gratisowo zabierać ze stolika pod chórem. Zachęcam serdecznie do czytania prasy katolickiej.