1.W październiku zapraszam do wspólnej modlitwy w intencji papieskiej:
aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii.

2.W tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Modlić  się  będziemy o dobre i liczne powołania do stanu kapłańskiego, misyjnego i zakonnego.

3.Rozpoczęliśmy miesiąc październik, w którym zapraszam do odnawiania Różańca od poniedziałku do soboty o godz. 17.30.

4.Różaniec w wyznaczone dni tygodnia będą prowadzić wyznaczone grupy parafialne :

• poniedziałki  - dzieci przygotowujące się do I Komunii św. z p. katechetką Justyną
  • wtorki  - Różą św. Rity
  • środy  - Róża Fatimska
  • czwartki  - Róża Miłosierdzia św. Faustyny
  • piątki  - dzieci przygotowujące się do I Komunii św. z p. katechetką Justyną
  • soboty  - młodzież przygotowująca się do Bierzmowania
  • · niedziele  - dzieci przygotowujące się do I Komunii św. z p. katechetką Justyną

5.W miesiącu Różańca świętego w naszym kościele trwa codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu,  którą rozpoczynamy  o godz. 15.00 odmówieniem Koronki do Miłosierdzia Bożego, a kończymy  Różańcem o godz. 17.30.

6.W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w połączeniu z Różańcem o godz. 17.30.

7.W przyszłą niedzielę przypada 2 niedziela  miesiąca,  w którą,  jak zawsze,  zapraszam do modlitwy w intencji budowy kościoła oraz w intencji ofiarodawców i darczyńców. Kolekta przeznaczona będzie na położenie posadzki granitowej w prezbiterium  oraz  na stopnie ołtarza.

8.W przyszłą niedzielę, 10 października,  na Mszy św. o godz. 11.30 zapraszamy na Koncert w wykonaniu scholi  "VOX CORDIS"  z okazji 21. Dnia Papieskiego pod hasłem "Nie lękajcie się".

9.Młodzież do Bierzmowania zapraszam we wszystkie soboty na wspólny Różaniec o godz. 17.30.

10.Na stoliku pod chórem znajdują się czasopisma katolickie W Rodzinie i Pielgrzym,  które przy wyjściu z kościoła można zabrać do domu, jako lekturę na wolny czas.

11.Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.