KONGREGACJA   DEKANATU  TUCHOLSKIEGO

W  KOŚCIELE  OPATRZNOŚCI  BOŻEJ   W  RUDZKIM   MOŚCIE

· W najbliższą sobotę, 28 września w naszym kościele odbędzie się Kongregacja Dekanatu Tucholskiego , która rozpocznie się Msza św. koncelebrowaną o godz. 11.00 przez wszystkich księży, na którą serdecznie zapraszam wszystkich wiernych z całego dekanatu tucholskiego, a nade wszystko parafian Rudzkiego Mostu.

· Również w sobotę, 28 września, w ramach corocznej akcji „Koronka na ulicach miast świata” zapraszam o godz. 15.00 pod pomnik Św. Małgorzaty do odmówienia Koronki do Miłosierdzia Bożego. Szczególną intencją w tym roku jest modlitwa za kapłanów.

· W przyszłą niedzielę, 29 września, we Wielu na Mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się uroczystość związana z pośmiertnym awansem ks. ppłk. Józefa Wryczy na stopień generała.

 

 

1. Każdego roku w naszym Dekanacie odbywa się Kongregacje kapłańska. W tym roku Kongregacja Dekanatu Tucholskiego odbędzie się w naszej parafii Opatrzności Bożej w Rudzkim Moście. Kongregacja rozpocznie się Msza św. koncelebrowaną przez wszystkich księży w najbliższą sobotę, 28 września o godz. 11.00 w naszym kościele, na którą serdecznie zapraszam wszystkich wiernych z całego dekanatu tucholskiego, a nade wszystko parafian Rudzkiego Mostu.

2. Również w sobotę, 28 września, w ramach corocznej akcji „Koronka na ulicach miast świata” zapraszam o godz. 15.00 pod pomnik Św. Małgorzaty do odmówienia Koronki do Miłosierdzia Bożego. Szczególną intencją w tym roku jest modlitwa za kapłanów.

3. W przyszłą niedzielę, 29 września, we Wielu na Mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się uroczystość związana z pośmiertnym awansem ks. ppłk. Józefa Wryczy na stopień generała.

Każdego roku w naszym Dekanacie odbywa się Kongregacje kapłańska. W tym roku Kongregacja Dekanatu Tucholskiego odbędzie się w naszej parafii Opatrzności Bożej w Rudzkim Moście. Kongregacja rozpocznie się Msza św. koncelebrowaną przez wszystkich księży w najbliższą sobotę, 28 września o godz. 11.00 w naszym kościele, na którą serdecznie zapraszam wszystkich wiernych z całego dekanatu tucholskiego, a nade wszystko parafian Rudzkiego Mostu.

Również w sobotę, 28 września, w ramach corocznej akcji „Koronka na ulicach miast świata” zapraszam o godz. 15.00 pod pomnik Św. Małgorzaty do odmówienia Koronki do Miłosierdzia Bożego. Szczególną intencją w tym roku jest modlitwa za kapłanów.

W przyszłą niedzielę, 29 września, we Wielu na Mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się uroczystość związana z pośmiertnym awansem ks. ppłk. Józefa Wryczy na stopień generała.