Serdecznie zapraszam wszystkich, którym bliskie sercu jest Radio Maryja oraz Telewizja Trwam w poniedziałek  3  czerwca  o godz. 17.30 do dużego kościoła w Rudzkim Moście przy parafii Opatrzności Bożej skąd na żywo będzie transmitowana Msza św. Rodziny Radia Maryja przez Radio Maryja i TV  TRWAM,  której będzie przewodniczył ks. infułat Tadeusz Brzeziński z Pelplina -dziekan Kapituły Katedralnej Pelplińskiej. Na uroczystej Mszy św. spotkają się wszystkie Parafialne i Regionalne Koła Radia Maryja,  którzy tworzą jedną wielką rodzinę RADIA  MARYJA w naszym kraju. Po Mszy św. wszyscy uczestnicy są zaproszeni na darmowy ciepły poczęstunek do Amfiteatru z drugiej strony kościoła. Od godz. 21.30 do godz. 23.35  w Radio Maryja odbędą się  w studio przy naszej parafii rozmowy  niedokończone na temat  pobożności  w Borach Tucholskich.

ks. Wiesław Herold - proboszcz parafii