Drodzy Parafianie!
Parafia nasza będzie przeżywać w najbliższy poniedziałek, 22 października,  Kanoniczną Wizytację Księdza Biskupa Ryszarda Kasyny. Ksiądz Biskup przybywa do nas jako następca Apostołów, aby z nami się modlić, aby doświadczyć naszego zaangażowania w życie religijne i naszego zatroskania o kościół i wszystkie dzieła naszej wspólnoty parafialnej.
Ten dzień chciejmy  przeżywać jako ważne wydarzenie w życiu naszej wspólnoty parafialnej.  Zapraszamy Was bardzo serdecznie do udziału w modlitwie i spotkaniach z Księdzem Biskupem.

  • godz. 10.45 zapraszam dzieci i młodzież naszej Szkoły nr 5 do dużego kościoła
  • godz. 15.00 zapraszam Róże Różańcowe, Caritas i wszystkie grupy liturgiczne
  • godz. 18.00 uroczysta Msza św. na zakończenie wizytacji kanonicznej z nabożeństwem do św. Jana Pawła II z racji  40 lecia pontyfikatu Jana Pawła II przypadającego w liturgicznym Dniu Jego wspomnienia  oraz ku czci św. Rity z racji 22 dnia miesiąca Jej poświęconemu.

Drodzy Parafianie!
Parafia nasza będzie przeżywać w najbliższy poniedziałek, 22 października, Kanoniczną Wizytację Księdza Biskupa Ryszarda Kasyny. Ksiądz Biskup przybywa do nas jako następca Apostołów, aby z nami się modlić, aby doświadczyć naszego zaangażowania w życie religijne i naszego zatroskania o kościół i wszystkie dzieła naszej wspólnoty parafialnej.
Ten dzień chciejmy przeżywać jako ważne wydarzenie w życiu naszej wspólnoty parafialnej. Zapraszamy Was bardzo serdecznie do udziału w modlitwie i spotkaniach z Księdzem Biskupem.

· godz. 10.45 zapraszam dzieci i młodzież naszej Szkoły nr 5 do dużego kościoła

· godz. 15.00 zapraszam Róże Różańcowe, Caritas i wszystkie grupy liturgiczne

· godz. 18.00 uroczysta Msza św. na zakończenie wizytacji kanonicznej z nabożeństwem do św. Jana Pawła II z racji 40 lecia pontyfikatu Jana Pawła II przypadającego w liturgicznym Dniu Jego wspomnienia oraz ku czci św. Rity z racji 22 dnia miesiąca Jej poświęconemu.