OGŁOSZENIE WYNIKÓW 24. OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU PIOSENKI RELIGIJNEJ
XXIV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Religijnej
BORY TUCHOLSKIE 2018 „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”
Komisja w składzie:
1. Ludmiła Małecka – aktorka scen muzycznych, nauczyciel muzyki
2. Ks. dr Łukasz Kątny – muzykolog, wykładowca muzyki i emisji głosu w Wyższym Seminarium Duchownym w Pelplinie; dyrektor referatu muzycznego diecezji pelplińskiej
3. Roman Fieberg – główny specjalista ds. muzyki, pedagog – Kujawsko – Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy
Przesłuchała łącznie 30 prezentacji.
Po wspólnej konsultacji Komisja przyznała następujące miejsca:
Puchar Przejściowy Festiwalu – Grand Prix 2018
Monika Przybysz z Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Koronowie
W kategorii Zespoły:
I miejsce - zespół NO NAME z Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Łasinie
W kategorii dorosłych:
Wyróżnienie – solista Patryk Singer z Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Legbądzie
W kategorii młodzieżowej:
I miejsce - Michał Kamiński z Lipna
II miejsce - Martyna Narloch z Tucholskiego Ośrodka Kultury w Tucholi
III miejsce - Maja Królak z Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Strzelnie
Wyróżnienie:
Paweł Lewandowski z Kowalewa Pomorskiego
Maria Galinska z Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Legbądzie
W kategorii dziecięcej:
I miejsce - Lena Balcerowska z Parafii p.w. Opatrzności Bożej w Rudzkim Moście
II miejsce - Kacper Biernacki z Parafii Świętego Wawrzyńca w Sochaczewie
III miejsce - Wiktoria Grylewicz z Domu Strażaka i Kultury w Orchowie
III miejsce - Martyna Walichnowska z Domu Strażaka i Kultury w Orchowie
Wyróżnienie:
Liliana Małek z Domu Strażaka i Kultury w Orchowie
Małgorzata Drzewicka z Wiejskiego Domu Kultury w Silnie
Lena Grzonkowska z Wiejskiego Domu Kultury w Silnie
Lista osób zaproszonych do Koncertu Galowego
w dniu 08.07.2018 roku
1. Martyna Narloch z Tucholi
„Golgota”
2. Patryk Singer z Legbąda
„Tłumy serc”
3. Monika Przybysz z Koronowa
„Mój los”
Mario czy już wiesz”
4. Wiktoria Grylewicz z Orchowa
„Góry do góry”
5. Lena Balcerowska z Rudzkiego Mostu
„Maryjo, śliczna Pani”
6. Kacper Biernacki z Sochaczewa
„Błogosławieni Miłosierni”
7. Paweł Lewandowski z Kowalewa Pomorskiego
„Mario, czy Ty wiesz”
8. Małgorzata Drzewicka z Silna
„Chwalę Ciebie Panie”
9. Martyna Walichnowska z Orchowa
„Pioseneczka”
10. Maria Galinska z Legbąda
„List do Boga”
11. Lena Grzonkowska z Silna
„Tylko mnie poprowadź”
12. Zespół „NO NAME” z Łasin
„Już nie sam”
13. Liliana Małek z Orchowa
Jesteś radością mojego życia”
14. Michał Kamiński z Lipna
„Wznieś serce”
15. Maja Królak ze Strzelna
„Modlitwa Esmeraldy”
PS.
· Program koncertu galowego:
a) Hymn festiwalu (Muz. Z. Wodecki) (pod koniec Hymnu festiwalowego wszyscy uczestnicy koncertu galowego wchodzą na scenę)
b) Utwór warsztatowy – Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym (śpiewają wszyscy w/w uczesnicy).
« poprzednia | następna » |
---|