Wyjazd na Chorwację Medjugorie

21 do 27 czerwca 2018 r.

Dzień 1/ 21.06. (czwartek)
Około godziny 5.00 zbiórka uczestników  na parkingu przy kościele (wyjazd w kierunku  Brna w Czechach). Nocleg i obiadokolacja w hotelu Voroneż.
Dzień 2/ 22.06. (piątek)
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu (wyjazd w kierunku Medjugorie). Przyjazd do hotelu (zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg).
Dzień 3/ 23.06. (sobota)
Po śniadaniu wyjście na górę objawień PODBRDO ( miejsce w którym wizjonerzy widzieli Maryję na początku objawień w dniu 25 czerwca 1981r.) - droga różańcowa. Po zejściu z góry objawień powrót do hotelu i czas wolny, obiadokolacja. O godzinie 18.00 w kościele modlitwa różańcowa, a o godzinie 19.00 Msza święta. Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 4/ 24.06. (niedziela)
Wcześnie rano wyjście na górę KRIZEVAC - droga krzyżowa. Po zejściu z góry powrót do hotelu na śniadanie. Po śniadaniu czas wolny według uznania, oraz dodatkowe atrakcje. Obiadokolacja. O godzinie 18.00 modlitwa różańcowa, a następnie Msza święta. Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 5/ 25.06. (poniedziałek)
Po śniadaniu całodzienne uroczystości związane z 37 rocznicą obiawień Matki Bożej. Obiadokolacja, czas wolny i nocleg.
Dzień 6/ 26.06. (wtorek)
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, pakowanie bagaży i wyjazd w kierunku Brna w Czechach. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 7/ 27.06. (środa)
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, pakowanie bagaży i wyjazd w kierunku do Tucholi. Przyjazd na miejsce w godzinach późnym wieczorem.

Koszt pielgrzymki - 1470,- PLN
Koszt ten obejmuje: Wynajem luksusowego autokaru, opłata autostrad i parkingów. Ubezpieczenie uczestników. Opłata hoteli z wyżywieniem. Serwowanie kawy i herbaty w autokarze.

Zgłoszenia do Parafii Opatrzności Bożej w Tucholi - Rudzki Most, ul. Jana Pawła II nr 1. (tel 52 334 86 96)