W przyszłym roku organizujemy wyjazd do Medjugorie

w dniach od 21 do 27 czerwca 2018 r. w cenie promocyjnej do końca listopada

1470 zł w biurze parafialnym.

Program ramowy

Dzień 1/ 21.06. (czwartek).
Około godziny 5.00 zbiórka uczestników  na parkingu przy kościele, a następnie pakowanie bagaży i wyjazd w kierunku do Brna w Czechach. Nocleg i obiadokolacja w hotelu Voroneż.
Dzień 2/ 22.06. (piątek).
Po sniadaniu wykwaterowanie z hotelu, pakowanie bagaży i wyjazd w kierunku Medjugorie. Około godziny 19.00 przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 3/ 23.06. (sobota).
Po śniadaniu wyjście na górę obiawień PODBRDO ( miejsce w którym wizjonerzy widzieli Maryję na początku obiawień w dniu 25 czerwca 1981r.) - droga różańcowa. Po zejściu z góry obiawień powrót do hotelu i czas wolny, obiadokolacja. O godzinie 18.00 w kościele modlitwa różańcowa, a o godzinie 19.00 Msza święta. Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 4/ 24.06. (niedziela).
Wcześnie rano wyjście na górę KRIZEVAC - droga krzyżowa. Po zejściu z góry powrót do hotelu na śniadanie. Po śniadaniu czas wolny według uznania, oraz dodatkowe atrakcje. Obiadokolacja. O godzinie 18.00 modlitwa różańcowa, a następnie Msza świeta. Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 5/ 25.06. (poniedziałek).
Po śniadaniu całodzienne uroczystości związane z 37 rocznicą obiawień Matki Bożej. Obiadokolacja, czas wolny i nocleg.
Dzien 6/ 26.06. (wtorek).
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, pakowanie bagaży i wyjazd w kierunku do Brna w Czechach. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień7/ 27.06. (wtorek).
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, pakowanie bagaży i wyjazd w kierunku do Tucholi, Przyjazd na miejsce w godzinach wieczorowo nocnych.
Koszt pielgrzymki - 1470,- PLN
Koszt ten obejmuje: Wynajem luksusowego autokaru, opłata autostrad i parkingów. Ubezpieczenie uczestników pielgrzymki. Opłata hoteli z wyżywieniem. Serwowanie kawy i herbaty w autokarze.
Przy zapisywaniu decyduje kolejność zgłoszeń z wpłatą zadatku.