W najbliższą niedzielę, 5 lutego,  nasza parafia połączy się duchowo „Mostem Modlitewnym” z WSD w Pelplinie.  Klerycy w tym dniu w Seminarium Duchownym  będą poznawać historię i specyfikę naszej parafii oraz modlić się w intencji naszej wspólnoty parafialnej, a my jako parafia w tym dniu ogarniemy naszą modlitwą ks. Biskupa Diecezjalnego Ryszarda wraz z ks. Rektorem i profesorami oraz klerykami naszego Seminarium Duchownego. W niedzielę po każdej Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwami w intencji wszystkich seminarzystów, wykładowców i opiekunów. W sposób szczególny zapraszam Róże Różańcowe,  Margaretki i Grupy modlitewne o godz. 15.00 na Koronkę  do Miłosierdzia Bożego,  o godz. 17.00 na Nabożeństwo Misyjne oraz na Apel Maryjny o godz. 21.00.