KATECHEZA PRZEDMAŁŻEŃSKA

Obok Kursów przedmałżeńskich, które są prowadzone w dekanatach dostępne są w naszej diecezji dwie formy przygotowania trwające od piątku wieczorem do niedzielnego popołudnia:

Weekendy dla narzeczonych
Rekolekcje dla narzeczonych.

WEEKEND DLA NARZECZONYCH z lekcją tańca - bez noclegów

Weekend dla narzeczonych to autorski program przygotowania do sakramentu małżeństwa prowadzony przez Zespół "DOBRY POCZĄTEK" powołany przez ks. Biskupa Diecezjalnego. Katechezę będącą raczej świadectwem życia niż wykładem, prowadzą pary małżeńskie i księża. Organizatorzy nie zapewniają noclegów.

Terminy:

CHOJNICE 18-20 listopada 2016

GRZYBNO K. KARTUZ 16-18 września 2016

KOŚCIERZYNA

PELPLIN styczeń 2017

ROZŁAZINO K. LĘBORKA

STARA KISZEWA 4-6 listopada 2016

STAROGARD GD. 16-18 września oraz 4-6 listopada 2016

ŚWIECIE 18-20 listopada 2016

TCZEW 4-6 listopada 2016 oraz 21-23 kwietnia 2017

ZAPISY: www.ewangelizacjapelplin.pl
Zapisy są możliwe kiedy na stronie www.ewangelizacjapelplin.pl pojawił się formularz zgłoszeniowy dotyczący określonego terminu, czyli od około dwóch miesięcy przed planowanym Weekendem. Zapisy kończą się zapełnieniem ograniczonej liczby uczestników - wtedy znika na stronie formularz zgłoszeniowy.