Koncert arii operowych  "Ave Maria"

W uroczystość Wniebowzięcia N.M.P serdecznie zapraszam na koncert „AVE MARIA” najpiękniejszych arii i utworów Maryjnych  w wykonaniu solistki operowej Anetty Szczesik-Wakarecy (mezzosopran - alt) i Olgi Volkovej  (prowadzenie  Krzysztof Wakarecy). Koncert odbędzie się w dużym kościele w parafii Opatrzności Bożej w Rudzkim Moście w poniedziałek  (15 sierpnia) o godz. 16.00. Wstęp wolny. (Z racji święta rozpoczniemy Mszą  św. recytowaną z myślą o tych,  którzy nie byli dopołudnia w kościele).

ks. Wiesław Herold - proboszcz parafii

T. Giordani - „ Caro mio ben “

G. F. Handel - Rodelinda - „ Dove Sei “

G. F. Handel - Alcina - „ Verdi prati “

G. Caccini - „ Ave Maia “

G. F. Handel - Xerxes - „ Ombra mai fu “

G. F. Handel - Armida - „ Laschia chio pianga “

Bach - Gounod - „ Ave Maria “

C. Franck - „ Panis angelicus “

F. Schubert - „ Ave Maria “

Anetta Wakarecy – mezzosopran

Krzysztof Wakarecy – slowo

Olga Volkova – piano