Dziś w uroczystość Bożego Ciała przeszliśmy uroczystą procesją ulicami naszego osiedla.


Gdybyś chciał uczestniczyć w nabożeństwie do św. Rity

to zapraszamy do kościoła w Rudzkim Moście.

Każdego 22 dnia miesiąca. Przyjedź! Ona Ci pomoże!

Ona lubi róże, uwielbia je!

To Święta z różą - koniecznie je przywieź!

Podaruj jedną z nich komuś, kto jest w kłopotach

lub ma jakiś problem!

Zapraszamy serdecznie!

Jeśli  nie możesz być osobiście, to napisz maila   a my się pomodlimy w Twojej intencji.

Napisz o co mamy się modlić i podaj swoje imię!

Uwierz mi  -  uwierz mocą swojej wiary,

a Ona na pewno Ci pomoże !

Czekamy na Ciebie w piątek  22 czerwca 2018 r.

W niedzielę, 13 maja, w kościele naszym pw. Opatrzności Bożej odbyło się pierwsze nabożeństwo Fatimskie, połączone z poświęceniem figury Matki Bożej Fatimskiej i procesją dookoła kościoła.

Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia kliknij przycisk więcej znajdujący się poniżej.

Więcej…


W niedzielę, 13 maja, w kościele naszym pw. Opatrzności Bożej odbędzie się pierwsze nabożeństwo Fatimskie, połączone z poświęceniem figury Matki Bożej Fatimskiej i procesją dookoła kościoła. Figurę świętej Matki Bożej przywieźli i ufundowali pielgrzymi z parafii, którzy pod przewodnictwem ks. proboszcza naszej parafii  pielgrzymowali w tym roku do Fatimy. Mszy św., będzie przewodniczył ks. prałat – Wikariusz Biskupi) Marian Szczepiński, który dokona poświęcenia figury. Uroczystości rozpoczną Mszą św. o godz. 17.00 ,  podczas której odbędzie się poświęcenie Figury Fatimskiej oraz nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją światła dookoła kościoła. Po powrocie nastąpi intronizacji Figury Matki Bożej Fatimskiej oraz odśpiewanie Hymnu dziękczynienia Ciebie Boga wysławiamy.

Zaprasza ks. Wiesław Herold - proboszcz parafii


W najbliższy piątek, tj. 11 maja  br. zapraszam całą parafię już po raz drugi do wspólnej modlitwy za nasze Seminarium Duchowne w tzw. MOŚCIE  MODLITEWNYM. Przez cały dzień będziemy trwać w naszych domach i kościele na modlitwie za wspólnotę Seminaryjną. Ramowe godziny to: 15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego;  18.00 -  Majowe i adoracja Najświętszego Sakramentu;  18.30 - Msza św. ; 21.00 -  Apel Maryjny  oraz w czasie godzin szkolnych – nawiedzanie kościoła z modlitwą uczniów Szkoły nr 5 pod kierownictwem katechetki.


Więcej artykułów…