Zapraszam na koncert charytatywny Zbigniewa Wodeckiego dla Kingi Szwedy, który odbędzie się w Tucholskiego Ośrodka Kultury 12 listopada o godz. 18.oo.

ks. Wiesław Herold

 

Z okazji  Święta Niepodległości 5 listopada  br.  w kościele Bożego  Ciała odbędzie się koncert pt. „Polska nasz dom”,   na który wszystkich serdecznie zapraszam.

ks. Wiesław Herold

Wszystkich kandydatów do bierzmowania obowiązkowe zapraszam na „Dekanalny Dzień Świętych” w dniu 31 października 2016 r. Więcej informacji na plakacie wywieszonym w gablocie i przedsionku kościoła.: - - godz. 16.30 - powitanie młodzieży w kościele św. Jakuba Ap. i wspólny Różaniec
- godz. 17.00
- Msza św. zbiorowa za zmarłych
- godz. 18.00 - bal świętych - spotkanie integracyjne połączone z dobrą zabawą - TOK
- godz. 20.30 - przejście z TOK ’u do kościoła Bożego Ciała
- godz. 21.00 – Apel

ks. Wiesław Herold - proboszcz parafii


W sobotę, 22 października o godz. 17.00 w Tucholskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert charytatywny, z którego dobrowolne datki zostaną przeznaczone na leczenie Kingi Szwedy.  Wystąpią Eleonora Stosik i Janusz Ciża z repertuarem ballad rosyjskich i szantowych oraz Tucholski Chór Gospel AVE.

Serdecznie wszystkich zapraszam

Ks. Wiesław Herold – proboszcz parafii


Serdecznie zapraszam dzieci i młodzież z naszej parafii Opatrzności Bożej na Misyjne Czuwanie Modlitewne, które odbędzie się w kościele Bożego Ciała, w niedzielę 18 września br. o godz. 19.00.

To spotkanie będzie zarazem poprzedzeniem  Diecezjalnego Kongresu Misyjnego Dzieci  w Pelplinie dnia 15 października 2016 r.


Więcej artykułów…