W najbliższą niedzielę ,  9 grudnia br., zapraszam na Mszę św.

o godz. 10.00,  podczas której wystąpi chór parafialny

z Raciąża Św. Józefa

pod dyrekcją p. Marcina Kiedrowskiego.

(ks. Wiesław Herold – proboszcz parafii)

Zapraszam na koncert scholi naszej parafii  ANIOŁKI w niedzielę dnia 25 listopada 2018 r.

na Mszy św. dla dzieci o godz. 12.00.

Parafia nasza organizuje Pielgrzymkę do Ziemi Świętej „Śladami Chrystusa” w przyszłym roku  od 5 do 12 października 2019 r. w cenie3400 zł + 70 USD. Z racji wcześniejszej rezerwacji  lotu proszę o wcześniejsze zgłoszenia.


W najbliższą pierwszą sobotę miesiąca zapraszam  na „Promienie Miłosierdzia” na godz. 15.00 na  cmentarz komunalny w Rudzkim Moście.


Drodzy Parafianie!
Parafia nasza będzie przeżywać w najbliższy poniedziałek, 22 października,  Kanoniczną Wizytację Księdza Biskupa Ryszarda Kasyny. Ksiądz Biskup przybywa do nas jako następca Apostołów, aby z nami się modlić, aby doświadczyć naszego zaangażowania w życie religijne i naszego zatroskania o kościół i wszystkie dzieła naszej wspólnoty parafialnej.
Ten dzień chciejmy  przeżywać jako ważne wydarzenie w życiu naszej wspólnoty parafialnej.  Zapraszamy Was bardzo serdecznie do udziału w modlitwie i spotkaniach z Księdzem Biskupem.

  • godz. 10.45 zapraszam dzieci i młodzież naszej Szkoły nr 5 do dużego kościoła
  • godz. 15.00 zapraszam Róże Różańcowe, Caritas i wszystkie grupy liturgiczne
  • godz. 18.00 uroczysta Msza św. na zakończenie wizytacji kanonicznej z nabożeństwem do św. Jana Pawła II z racji  40 lecia pontyfikatu Jana Pawła II przypadającego w liturgicznym Dniu Jego wspomnienia  oraz ku czci św. Rity z racji 22 dnia miesiąca Jej poświęconemu.

Drodzy Parafianie!
Parafia nasza będzie przeżywać w najbliższy poniedziałek, 22 października, Kanoniczną Wizytację Księdza Biskupa Ryszarda Kasyny. Ksiądz Biskup przybywa do nas jako następca Apostołów, aby z nami się modlić, aby doświadczyć naszego zaangażowania w życie religijne i naszego zatroskania o kościół i wszystkie dzieła naszej wspólnoty parafialnej.
Ten dzień chciejmy przeżywać jako ważne wydarzenie w życiu naszej wspólnoty parafialnej. Zapraszamy Was bardzo serdecznie do udziału w modlitwie i spotkaniach z Księdzem Biskupem.

· godz. 10.45 zapraszam dzieci i młodzież naszej Szkoły nr 5 do dużego kościoła

· godz. 15.00 zapraszam Róże Różańcowe, Caritas i wszystkie grupy liturgiczne

· godz. 18.00 uroczysta Msza św. na zakończenie wizytacji kanonicznej z nabożeństwem do św. Jana Pawła II z racji 40 lecia pontyfikatu Jana Pawła II przypadającego w liturgicznym Dniu Jego wspomnienia oraz ku czci św. Rity z racji 22 dnia miesiąca Jej poświęconemu.

Więcej artykułów…